فروش قالب هاي شمع سازي

فروش قالب هاي شمع سازي

طراحي و ساخت قالب هاي شمع سازي دلخواه شما

شركت شمع حامد بزرگ ترين توليد كننده انواع شمع هاي تزييني و روشنايي در ايران، سال هاست كه فعاليت خود در زمينه توليد انواع دستگاه و قالب هاي شمع سازي را نيز دنبال مي كند. در حال حاضر اين شركت اولين و تنها توليد كننده انواع ماشين آلات شمع سازي در ايران بوده و توليدات خود در اين زمينه را به كشورهاي مختلف نيز صادر كرده و افتخارات بسياري براي ايران عزيز به همراه داشته است. 

دستگاه هاي شمع سازي در انواع مختلف تمام اتوماتيك، نيمه اتوماتيك، به صورت آبگردش و معمولي موجود است و قالب هاي شمع سازي نيز با قيمت هاي بسيار پايين، در انواع مختلف آب گردش و معمولي، به صورت قابل حمل و بر روي پايه و انواع مختلف ديگر توليد مي شود. همچنين صنايع ماشين آلات شمع سازي حامد اين امكان را به مشتريان خود مي دهد تا هر نوع قالب شمع سازي كه مد نظر ايشان باشد، طراحي و توليد كند. علاقه مندان مي توانند جهت كسب اطلاعات تكميلي با همكاران ما تماس گرفته و يا براي آشنايي بيشتر با انواع دستگاه ها و قالب هاي شمع سازي اينجا كليك كنند. همچنين جهت ثبت سفارش دستگاه ها و قالب هاي شمع سازي مي توانيد از طريق لينك زير اقدام نماييد.

فروش قالب هاي شمع سازي

ضمنا شركت شمع حامد از علاقه مندان به راه اندازي كسب و كارهاي كوچك در زمينه شمع سازي دعوت مي كند در كارگاه آموزش شمع سازي ثبت نام كرده و پس از گذراندن دوره آموزش شمع سازي با حمايت اين شركت كسب و كار خود در توليد شمع و فروش محصولات در بازار را آغاز كند.

جهت ثبت نام رايگان در دوره آموزش شمع سازي حامد كليك كنيد.