درباره ما

معرفی شرکت پارافین و شمع لاله حامد

شرکت پارافین و شمع لاله حامد، سهامی خاص، در سال  ١٣٦٤ و به همت آقای محمد واحدی ،  فعالیت خود را در ایران به طور رسمی آغاز نمود. این شرکت به عنوان یکی از اصلی ترین تامین کننده های پارافین و انواع شمع در ایران به شمار می رود و تا کنون جز معدود تولیدکنندگانی است که توانسته پاسخگوی ١٠٠% نیاز مشتریان خود باشد.  شرکت پارافین و شمع لاله حامد با تولید حدود ٦٠ نوع شمع متفاوت و تلاش برای ارتقا کمی و کیفی محصولات باعث شد تا این شرکت بتواند فراتر از مرزها حرکت کند و محصولات خود را به کشورهایی مانند عراق، سوریه، افریقا و … نیز صادر کند.

این شرکت همچنین علاوه بر تولید شمع به تولید انواع پارافین نیز می پردازد و یکی از تامین کنندگان اصلی پارافین در داخل کشور و همچنین یکی از صادر کنندگان این محصول است.

علاوه بر تولید شمع و پارافین، این شرکت مفتخر به تولید انواع ماشین آلات شمع سازی نیز می باشد. انواع دستگاه های اتوماتیک، نیمه اتوماتیک، قالب های فلزی با قابلیت آب گردش و … جهت تولید انواع شمع های وارمر (چراغک)، مخروطی، میله ای، پیچ دار و … در اندازه های مختلف است.

شرکت پارافین و شمع لاله حامد با استفاده از برترین تکنولوژی های روز دنیا به تولید جدیدترین شمع ها می پردازد. در همین راستا و در آینده ای نه چندان دور این شرکت از متفاوت ترین محصول خود نیز رونمایی خواهد کرد.

براي آشنايي با متفاوت ترين محصول شمع حامد اينجا كليك كنيد.